Wybieramy tani hosting?

Czym jest tani hosting? Wiele osób chciałoby korzystać z taniego hostingu. Ale nie każdy może. Część osób ma problemy ze znalezieniem ofert taniego hostingu. A inny nie mogą go mieć. Powód jest prosty: ich strona potrzebuje dobrego hostingu. Takiego, który na pewno zapewni odpowiednie miejsce dla strony. Ale to nie znaczy, że tani hosting jest zły.

Dalszy ciąg wpisu ... Wybieramy tani hosting?

Usługi hostingowe – podsumowanie

Na rynku działa cała masa firm, które mają w swojej ofercie usługi hostingowe. Odnaleźć się obecnie w świecie usług hostingowych to nie lada wyzwanie. Jak w tym gąszczu wybrać najlepszą? Na które parametry zwrócić uwagę? Czym kierować się przy wyborze firmy? Takie pytania codziennie zadają sobie oraz innym forumowiczom dziesiątki jak nie setki poszukujących dobrej i taniej usługi hostingowej.

Dalszy ciąg wpisu ... Usługi hostingowe – podsumowanie

Tanie serwery dobrej jakości

Niestety obecny rynek zalewany jest przez wyroby z Chin. Tak jak kiedyś nie miało to większego znaczenia, teraz w dobie kryzysu nabiera całkiem inne kształty. Tak samo dzieje się z tanimi serwerami. A gdzie w tym wszystkim jakość? Tanie serwery za symboliczną złotówkę? Raczej nie… Ostatnio w wiadomościach wieczornych podano informację, że tanie sklepy tzw. dyskonty z tanimi artykułami domowymi, szkolnymi, ciuchami zyskują na znaczeniu w Grecji. Kiedyś Grecy nie zwracali uwagi na tzw. sklepy za jeden euro.

Dalszy ciąg wpisu ... Tanie serwery dobrej jakości