Tanie serwery dobrej jakości

Niestety obecny rynek zalewany jest przez wyroby z Chin. Tak jak kiedyś nie miało to większego znaczenia, teraz w dobie kryzysu nabiera całkiem inne kształty. Tak samo dzieje się z tanimi serwerami. A gdzie w tym wszystkim jakość?

Tanie serwery za symboliczną złotówkę? Raczej nie…

Ostatnio w wiadomościach wieczornych podano informację, że tanie sklepy tzw. dyskonty z tanimi artykułami domowymi, szkolnymi, ciuchami zyskują na znaczeniu w Grecji. Kiedyś Grecy nie zwracali uwagi na tzw. sklepy za jeden euro.tanie serwery Teraz, gdy przycisnął ich kryzys, coraz częściej do nich zaglądają. W każdej dziedzinie tak się dzieje. Ludzie nie patrzą na jakość na niezawodność na żywotność produktu. Tak samo jest w świecie tanich serwerów.

Porównanie tanich serwerów

Niestety użytkownicy coraz częściej patrzą na cenę, a niską cenę można znaleźć w serwerowniach w Niemczech. Tanie serwery są tam za tanie w porównaniu do tych polskich. Ktoś, kto się nie zna i patrzy tylko na jakość zazwyczaj dużo na tym traci. Patrzmy na jakość! Tani serwer może być tani, ponieważ akurat trafiliśmy na świetną promocję, ale jeżeli widzisz, że tani serwer jest 1 zł, albo za 1 euro lepiej nawet nie otwieraj takiej strony. Za jakość oraz obsługę doświadczonych administratorów trzeba zapłacić. Nic nie jest za darmo.

Wybierz tani serwer z głową

Potem szybka decyzja o zaoszczędzeniu może okazać się zgubna. Możemy utracić dane strony, możemy nie uzyskać backupu konta, a na reakcję biura obsługi klienta będziemy czekać całymi dniami. Nasza strona nie może pozwolić sobie na to, aby nie działała. Jeżeli ma dla nas zarabiać powinniśmy owszem zadbać o tanie serwery, ale zwrócić uwagę także na jakość, niezawodność, wysoki uptime, opinie o firmie. Sprawdźmy, czy firma, które oferuje tanie serwery odpowiednio szybko reaguje na nasze zapytanie, czy ma odpowiednie podejście do klienta, czy tanimi serwerami zajmuje się przynajmniej od 4-5 lat. To ważne, gdy chcemy mieć firmę, która jest już na rynku długo, nie zniknie z dnia na dzień i możemy jej zaufać. Tanie serwery to poważna sprawa, nie bagatelizujmy jej. Warto czasem trochę dopłacić a mieć pewność co do jakości.

Podobne artykuły:

Dodaj komentarz